niedziela, 12 marca 2017

Sparing: Iskra Radwanowice - Grębałowianka Kraków 4:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Kwieciński 15 (asysta Mrózek), 0:2 Kwieciński 29, 1:2 ?? 55, 2:2 ?? 60'(k), 3:2 ?? 65'(rzut wolny), 3:3 Kwieciński 72', 4:3 ?? 87'.

Grębałowianka: Herdzik - Waś (65 D. Gregorczyk), Kwiecień, Jańczyk, D.Gregorczyk (46' Pietruszewski) - Kowalski (61' Liberacki), Krawczyk, Wilk, Ciesielski (75' Lampart) - Mrózek, Kwieciński.

Trener Tomasz Bernas: Pierwsze 45 minut to dobra, skuteczna gra w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy nad rywalem pod każdym względem, grając odpowiedzialnie i zachowując porządek w każdej formacji. Po przerwie na skutek rozluźnienia i lekceważenia sytuacji na boisku sprezentowaliśmy rywalom trzy gole w 10 minut. Minimalizm i błędy indywidualne moich zawodników doprowadziły do całkowitego oddania tego meczu rywalom. Okres przygotowawczy powoli dobiega do końca, więc mamy coraz mniej czasu na zmianę tych zachowań, ale zrobimy to by być lepszymi niż dzisiaj.